Innowacyjne żarówki

przez | 15 lipca 2019

Innowacyjność żarówki LED

Coraz większa liczba osób, stawia na energooszczędność. Dlatego też, jednym z najlepszych rozwiązań, jest wybór odpowiedniej żarówki LED. Żarówka LED jest jednym z trendów w dzisiejszej branży oświetleniowej. Jej wybór do naszego przytulnego mieszkania, jest w stanie oświetlić całe wnętrze. Wszystkie żarówki LED są energooszczędne. Termin energooszczędności jest coraz bardziej znany, oraz wiąże się ze zminimalizowanym zużyciem prądu elektrycznego. Żarówki te wyróżniają się większą żywotnością, wydajnością, a ich okres eksploatacji, uważany jest za 25 razy dłuższy.

Korzyści wynikające z wyboru oświetlenia LED

Żarówki LED można stosować zarówno do wnętrz w gospodarstwie domowym, jak i w firmie, oraz w innych obiektach, służących do użytku publicznego. Porównując żarówki LED do tych zwyczajnych, to cechują się one większą wydajnością, skutecznością, oraz żywotnością. Ze względu na swoja prostą i składową budowę, żarówka LED jest odporna na różnego rodzaju wstrząsy i uszkodzenia mechaniczne. Decydując się na żarówki LED musimy wiedzieć, że posiadają one możliwość znacznego ograniczenia całego zapotrzebowania na energię elektryczną-nawet do 85%. Co za tym idzie? W ten sposób możemy ograniczyć do minimum, nasze miesięczne rachunki za prąd.

Co możemy zaoferować?

Nasza firma jest liderem w polskiej branży oświetleniowej. Wyróżniamy się wieloletnim stażem i doświadczeniem w tej branży. Dzięki temu, nasze produkty są wykonywane z wysokiej jakości materiałów oświetleniowych. Oferujemy Państwu żarówki LED do każdego typu gniazda, do każdej lampy i oprawy. U nas znajdą Państwo duży wybór żarówek LED – żarówki GU10, E27, oraz E14.Począwszy od żarówek zasilanych 12V LED, a kończąc na źródłach LED zasilanych 230V. Wiadomo, że cena żarówek LED jest wyższa od tych standardowych, ale tym samym możemy liczyć na większą oszczędność w zużyciu energii. Cena żarówek LED waha się w zależności od rodzaju i materiału z jakiego jest wykonana. Najniższa cena plasuje się w granicach 8 złotych, zaś wyższe kwoty, osiągają pułap  nawet do 20 złotych za sztukę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *